Krzysztof Warda - webmaster Bydgoszcz

Ja

O mnie

Nazywam się Krzysztof Warda. W sieci posługuję się nickiem climerx. Mieszkam w Bydgoszczy. Jestem webmasteremwebdeveloperem. Zajmuję się projektowaniem i kodowaniem stron internetowych, a także ich oskryptowaniem. Posiadam ponad 4 letnie doświadczenie w swoim fachu poparte zbiorem prac.

Umiejętności:

Zainteresowania

Ogólnie interesuję się komputerami, a tak właściwie to wszystko co z nimi związane. Głównym moim zinteresowaniem jest tworzenie stron internetowych. Na dalszy plan schodzi programowanie oraz grafika komputerowa. Ponadto gram w tenisa stołowego oraz pasjonuje mnie gra w szachy.

Osiągnięcia

Przez kilka ostatnich lat startowałem w kilku konkursach, na które tworzyłem strony internetowe. W 2010 roku wygrałem ogólnopolski konkurs organizowany przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy pt. "Multimedialne pomoce naukowe" tworząc strone e-fizyka.net. Z tą samą stroną wygrałem jedną z edycji konkursu organizowanego przez forum webmasterskie forumweb. Natomiast w 2012 roku udało mi się zająć 2 miejsce w tym samym konkursie organizowanym przez uczelnie z pracą pt. "Linux na słaby komputer".